26 Şubat 2021

Gösterim: 118

2020-2021 BAHAR DÖNEMİ HAFTALIK DERS PROGRAMI

GEMİ İNŞAATI BİRİNCİ ÖĞRETİM PROGRAMI

 

 

1. SINIF

 

D.KODU

DERSİN ADI

GÜN

BAŞLAMA

BİTİŞ

ÖĞRETİM ELEMANI

DERSLİK

GEP1202

Gemi Direnci ve Sevki

Pzt

10:25

11:10

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1202

Gemi Direnci ve Sevki

Pzt

11:15

12:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1202

Gemi Direnci ve Sevki

Pzt

12:05

12:45

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1205

Malzeme Bilgisi

Pzt

12:50

13:35

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP1205

Malzeme Bilgisi

Pzt

13:40

14:25

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP1205

Malzeme Bilgisi

Pzt

14:30

15:15

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP1201

Matematik II

Sal

10:25

11:10

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1201

Matematik II

Sal

11:15

12:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1201

Matematik II

Sal

12:05

12:50

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1208

Bilgisayar Destekli Mesleki Resim II

Sal

12:50

13:35

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

GEP1208

Bilgisayar Destekli Mesleki Resim II

Sal

13:40

14:25

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

GEP1208

Bilgisayar Destekli Mesleki Resim II

Sal

14:30

15:15

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

YDI1201

Yabancı Dil II (İngilizce)

Sal

15:20

16:05

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

UE

YDI1201

Yabancı Dil II (İngilizce)

Sal

16:10

16:55

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

UE

GEP1206

Tersane Organizasyonu

Çar

12:50

13:35

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1206

Tersane Organizasyonu

Çar

13:40

14:25

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1207

Gemi Geometrisi

Çar

14:30

15:15

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1207

Gemi Geometrisi

Çar

15:20

16:05

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1204

İmalat İşlemleri II

Per

09:35

10:20

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1204

İmalat İşlemleri II

Per

10:25

11:10

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1204

İmalat İşlemleri II

Per

11:15

12:00

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1210

İleri Kaynak Teknolojisi

Per

12:05

12:50

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1210

İleri Kaynak Teknolojisi

Per

12:55

13:40

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1210

İleri Kaynak Teknolojisi

Per

13:45

14:30

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

TDI1201

Türk Dili II

Per

15:20

16:05

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

UE

TDI1201

Türk Dili II

Per

16:10

16:55

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

UE

GEP1203

Termodinamik

Cum

12:50

13:35

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP1203

Termodinamik

Cum

13:40

14:25

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP1203

Termodinamik

Cum

14:30

15:15

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

AIT1201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Cum

15:20

16:05

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

UE

AIT1201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Cum

16:10

16:55

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

UE

GEMİ İNŞAATI BİRİNCİ ÖĞRETİM PROGRAMI

 

 

2. SINIF

 

D.KODU

DERSİN ADI

GÜN

BAŞ.SAATİ

BİT.SAATİ

ÖĞRETİM ELEMANI

DERSLİK

GEP2103

İmalat İşlemleri-3

Pzt

10:25

11:10

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2103

İmalat İşlemleri-3

Pzt

11:15

12:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2103

İmalat İşlemleri-3

Pzt

12:05

12:50

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2106

Gemi Hidrodinamik Dizaynı

Pzt

14:30

15:15

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2106

Gemi Hidrodinamik Dizaynı

Pzt

15:20

16:05

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2106

Gemi Hidrodinamik Dizaynı

Pzt

16:10

16:55

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2109

Gemi Yardımcı Makineleri

Sal

10:25

11:10

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2109

Gemi Yardımcı Makineleri

Sal

11:15

12:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2109

Gemi Yardımcı Makineleri

Sal

12:05

12:50

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2102

Bilgisayar Destekli Çizim

Sal

12:50

13:35

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP2102

Bilgisayar Destekli Çizim

Sal

13:40

14:25

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP2102

Bilgisayar Destekli Çizim

Sal

14:30

15:15

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GIP2217

Küçük Tekne Üretimi

Sal

15:20

16:05

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GIP2217

Küçük Tekne Üretimi

Sal

16:10

16:55

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GIP2213

Proje

Çar

08:45

09:30

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GIP2213

Proje

Çar

09:35

10:20

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2101

Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

Çar

10:25

11:10

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2101

Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

Çar

11:15

12:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2101

Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

Çar

12:05

12:50

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2104

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çar

12:50

13:35

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP2104

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çar

13:40

14:25

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GIP2211

Gemi Kazan ve Tesisleri

Çar

14:30

15:15

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GIP2211

Gemi Kazan ve Tesisleri

Çar

15:20

16:05

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GIP2211

Gemi Kazan ve Tesisleri

Çar

16:10

16:55

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2107

Akışkanlar Mekaniği

Per

12:05

12:50

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2107

Akışkanlar Mekaniği

Per

12:55

13:40

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2107

Akışkanlar Mekaniği

Per

13:45

14:30

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2108

Gemi Elektrik Sistemleri

Per

14:30

15:15

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2108

Gemi Elektrik Sistemleri

Per

15:20

16:05

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2108

Gemi Elektrik Sistemleri

Per

16:10

16:55

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2105

İmalat Kalite Kontrol

Cum

10:25

11:10

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP2105

İmalat Kalite Kontrol

Cum

11:15

12:00

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEMİ İNŞAATI İKİNCİ ÖĞRETİM PROGRAMI

 

 

1. SINIF

 

D.KODU

DERSİN ADI

GÜN

BAŞ.SAATİ

BİT.SAATİ

ÖĞRETİM ELEMANI

DERSLİK

GEP1202

Gemi Direnci ve Sevki

Pzt

17:05

17:50

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1202

Gemi Direnci ve Sevki

Pzt

17:55

18:40

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1202

Gemi Direnci ve Sevki

Pzt

18:45

19:30

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1205

Malzeme Bilgisi

Pzt

19:35

20:20

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP1205

Malzeme Bilgisi

Pzt

20:25

21:10

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP1205

Malzeme Bilgisi

Pzt

21:15

22:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

YDI1201

Yabancı Dil II (İngilizce)

Sal

15:20

16:05

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

UE

YDI1201

Yabancı Dil II (İngilizce)

Sal

16:10

16:55

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

UE

GEP1201

Matematik II

Sal

17:05

17:50

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1201

Matematik II

Sal

17:55

18:40

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1201

Matematik II

Sal

18:45

19:30

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1208

Bilgisayar Destekli Mesleki Resim II

Sal

19:35

20:20

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

GEP1208

Bilgisayar Destekli Mesleki Resim II

Sal

20:25

21:10

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

GEP1208

Bilgisayar Destekli Mesleki Resim II

Sal

21:15

22:00

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

GEP1207

Gemi Geometrisi

Çar

16:10

16:55

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1207

Gemi Geometrisi

Çar

17:00

17:45

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP1203

Termodinamik

Çar

17:55

18:40

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP1203

Termodinamik

Çar

18:45

19:30

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP1203

Termodinamik

Çar

19:35

20:20

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP1206

Tersane Organizasyonu

Çar

20:25

21:10

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1206

Tersane Organizasyonu

Çar

20:25

21:10

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1206

Tersane Organizasyonu

Çar

21:15

22:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP1206

Tersane Organizasyonu

Çar

21:15

22:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

TDI1201

Türk Dili II

Per

15:20

16:05

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

UE

TDI1201

Türk Dili II

Per

16:10

16:55

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

UE

GEP1204

İmalat İşlemleri II

Per

17:05

17:50

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1204

İmalat İşlemleri II

Per

17:55

18:40

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1204

İmalat İşlemleri II

Per

18:45

19:30

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1210

İleri Kaynak Teknolojisi

Per

19:35

20:20

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1210

İleri Kaynak Teknolojisi

Per

20:25

21:10

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP1210

İleri Kaynak Teknolojisi

Per

21:15

22:00

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

AIT1201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Cum

15:20

16:05

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

UE

AIT1201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Cum

16:10

16:55

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

UE

GEMİ İNŞAATI İKİNCİ ÖĞRETİM PROGRAMI

 

 

2. SINIF

 

D.KODU

DERSİN ADI

GÜN

BAŞ.SAATİ

BİT.SAATİ

ÖĞRETİM ELEMANI

DERSLİK

GEP2106

Gemi Hidrodinamik Dizaynı

Pzt

14:30

15:15

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2106

Gemi Hidrodinamik Dizaynı

Pzt

15:20

16:05

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2106

Gemi Hidrodinamik Dizaynı

Pzt

16:10

16:55

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2103

İmalat İşlemleri-3

Pzt

17:05

17:50

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2103

İmalat İşlemleri-3

Pzt

17:55

18:40

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2103

İmalat İşlemleri-3

Pzt

18:45

19:30

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2109

Gemi Yardımcı Makineleri

Sal

17:05

17:50

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2109

Gemi Yardımcı Makineleri

Sal

17:55

18:40

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2109

Gemi Yardımcı Makineleri

Sal

18:45

19:30

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

UE

GEP2102

Bilgisayar Destekli Çizim

Sal

19:35

20:20

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP2102

Bilgisayar Destekli Çizim

Sal

20:25

21:10

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP2102

Bilgisayar Destekli Çizim

Sal

21:15

22:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP2101

Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

Çar

17:05

17:50

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2101

Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

Çar

17:55

18:40

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2101

Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

Çar

18:45

19:30

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

UE

GEP2104

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çar

19:35

20:20

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP2104

İş Sağlığı ve Güvenliği

Çar

20:25

21:10

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

UE

GEP2107

Akışkanlar Mekaniği

Per

17:05

17:50

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2107

Akışkanlar Mekaniği

Per

17:55

18:40

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2107

Akışkanlar Mekaniği

Per

18:45

19:30

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2108

Gemi Elektrik Sistemleri

Per

19:35

20:20

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2108

Gemi Elektrik Sistemleri

Per

20:25

21:10

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2108

Gemi Elektrik Sistemleri

Per

21:15

22:00

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

UE

GEP2105

İmalat Kalite Kontrol

Cum

17:05

17:50

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

GEP2105

İmalat Kalite Kontrol

Cum

17:55

18:40

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

UE

SUALTI TEKNOLOJİSİ PROGRAMI

 

 

1. SINIF

 

D.KODU

DERSİN ADI

GÜN

BAŞ.SAATİ

BİT.SAATİ

ÖĞRETİM ELEMANI

DERSLİK

AIT1201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Cum

15:20

16:05

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

UE

AIT1201

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II

Cum

16:10

16:55

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

UE

SAT1204

Dalış Fiziği

Sal

12:50

13:35

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1204

Dalış Fiziği

Sal

13:40

14:25

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1203

Dalış Sistemleri I

Per

09:35

10:20

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1203

Dalış Sistemleri I

Per

10:25

11:10

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1203

Dalış Sistemleri I

Per

11:15

12:00

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1203

Dalış Sistemleri I

Per

12:05

12:50

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1207

Gemiler ve Açık Deniz Yapıları

Pzt

13:40

14:25

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

SAT1207

Gemiler ve Açık Deniz Yapıları

Pzt

13:40

14:25

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

SAT1207

Gemiler ve Açık Deniz Yapıları

Pzt

14:30

15:15

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

SAT1207

Gemiler ve Açık Deniz Yapıları

Pzt

14:30

15:15

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

SAT1208

Girişimcilik

Cum

09:35

10:20

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1208

Girişimcilik

Cum

10:25

11:10

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1205

Kesme ve Kaynak İşlemleri

Çar

13:40

14:25

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

SAT1205

Kesme ve Kaynak İşlemleri

Çar

14:30

15:15

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

SAT1205

Kesme ve Kaynak İşlemleri

Çar

15:20

16:05

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

SAT1205

Kesme ve Kaynak İşlemleri

Çar

16:10

16:55

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

UE

SAT1201

Scuba Dalgıçlığı II

Pzt

09:35

10:20

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1201

Scuba Dalgıçlığı II

Pzt

10:25

11:10

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1201

Scuba Dalgıçlığı II

Pzt

11:15

12:00

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1201

Scuba Dalgıçlığı II

Pzt

12:05

12:50

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

UE

SAT1206

Suda Can Kurtarma ve İlk Yardım

Çar

09:35

10:20

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1206

Suda Can Kurtarma ve İlk Yardım

Çar

10:25

11:10

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1206

Suda Can Kurtarma ve İlk Yardım

Çar

11:15

12:00

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1206

Suda Can Kurtarma ve İlk Yardım

Çar

12:05

12:50

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1202

Temel Dalgıçlık II

Sal

08:45

09:30

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1202

Temel Dalgıçlık II

Sal

09:35

10:20

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1202

Temel Dalgıçlık II

Sal

10:25

11:10

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

SAT1202

Temel Dalgıçlık II

Sal

11:15

12:00

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

UE

TDI1201

Türk Dili II

Per

15:20

16:05

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

UE

TDI1201

Türk Dili II

Per

16:10

16:55

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

UE

YDI1201

Yabancı Dil II (İngilizce)

Sal

15:20

16:05

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

UE

YDI1201

Yabancı Dil II (İngilizce)

Sal

16:10

16:55

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

UE