11 Ocak 2021

Gösterim: 364

Final Sınav Programı

PR.

Ders Adı

Unvanı

Tarih

Saat

G.İ.

GEP1106 Gemi İnşaatına Giriş

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

18.01.2021

10:00

G.İ.

GIP2101 Termodinamik

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

18.01.2021

12:00

G.İ.

GEP1103 Gemi Makineleri

Dr.Öğr.Üyesi Bilal AYDOĞAN

18.01.2021

14:00

G.İ.

GEP2106 Gemi Hidrodinamik Dizaynı

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

18.01.2021

17:00

G.İ.

GEP1108 Bilgisayar Destekli Meslek Resim I

Dr.Öğr.Üyesi Sabri ALKAN

19.01.2021

10:00

G.İ.

GEP2107 Akışkanlar Mekaniği

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

19.01.2021

12:00

G.İ.

GEP1105 Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

19.01.2021

14:00

G.İ.

GIP1111 Temel Bilgisayar Bilimleri

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

19.01.2021

15:00

G.İ.

GEP2108 Gemi Elektrik Sistemleri

Dr.Öğr.Üyesi Bilal AYDOĞAN

19.01.2021

17:00

G.İ.

GEP2103 İmalat İşlemleri-3

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

20.01.2021

11:00

G.İ.

GIP2113 İmalat İşlemleri III

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

20.01.2021

11:00

G.İ.

GEP1101 Matematik-I

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

20.01.2021

14:00

G.İ.

GEP2104 İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

20.01.2021

17:00

G.İ.

GEP2102 Bilgisayar Destekli Çizim

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

21.01.2021

11:00

G.İ.

GEP1104 İmalat İşlemleri-I

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

21.01.2021

13:00

G.İ.

GEP2101 Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

21.01.2021

17:00

G.İ.

GEP1107 Teknik Resim

Dr.Öğr.Üyesi Bilal AYDOĞAN

22.01.2021

10:00

G.İ.

GEP1109 Küçük Tekne Üretimi

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

22.01.2021

12:00

G.İ.

GEP2105 İmalat Kalite Kontrol

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

22.01.2021

14:00

G.İ.

GIP2106 Gemi Direnci ve Sevki

Dr.Öğr.Üyesi Sabri ALKAN

22.01.2021

16:00

G.İ.

GEP1102 Gemi Elemanları

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

23.01.2021

11:00

G.İ.

GEP2109 Gemi Yardımcı Makineleri

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

23.01.2021

13:00

G.İ.

GIP2114 Tersane Organizasyonu

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

23.01.2021

15:00

G.İ.

AIT1101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

25.01.2021

13:40

G.İ.

YDI1101 Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

26.01.2021

12:30

G.İ.

TDI1101 Türk Dili I

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

26.01.2021

17:45

G.İ. (İÖ)

GEP1106 Gemi İnşaatına Giriş (UÖ)

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

18.01.2021

10:00

G.İ. (İÖ)

GIP2101 Termodinamik

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

18.01.2021

12:00

G.İ. (İÖ)

GEP1103 Gemi Makineleri (UÖ)

Dr.Öğr.Üyesi Bilal AYDOĞAN

18.01.2021

14:00

G.İ. (İÖ)

GEP2106 Gemi Hidrodinamik Dizaynı

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

18.01.2021

17:00

G.İ. (İÖ)

GEP1108 Bilgisayar Destekli Meslek Resim I

Dr.Öğr.Üyesi Sabri ALKAN

19.01.2021

10:00

G.İ. (İÖ)

GEP2107 Akışkanlar Mekaniği

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

19.01.2021

12:00

G.İ. (İÖ)

GEP1105 Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

19.01.2021

14:00

G.İ. (İÖ)

GEP2108 Gemi Elektrik Sistemleri

Dr.Öğr.Üyesi Bilal AYDOĞAN

19.01.2021

17:00

G.İ. (İÖ)

GEP2103 İmalat İşlemleri-3

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

20.01.2021

11:00

G.İ. (İÖ)

GIP2113 İmalat İşlemleri III

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

20.01.2021

11:00

G.İ. (İÖ)

GEP1101 Matematik-I

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

20.01.2021

14:00

G.İ. (İÖ)

GEP2104 İş Sağlığı ve Güvenliği

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

20.01.2021

17:00

G.İ. (İÖ)

GEP2102 Bilgisayar Destekli Çizim

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

21.01.2021

11:00

G.İ. (İÖ)

GEP1104 İmalat İşlemleri I

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

21.01.2021

13:00

G.İ. (İÖ)

GEP2101 Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

21.01.2021

17:00

G.İ. (İÖ)

GEP1107 Teknik Resim

Dr.Öğr.Üyesi Bilal AYDOĞAN

22.01.2021

10:00

G.İ. (İÖ)

GEP1109 Küçük Tekne Üretimi

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

22.01.2021

12:00

G.İ. (İÖ)

GEP2105 İmalat Kalite Kontrol

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

22.01.2021

14:00

G.İ. (İÖ)

GIP2106 Gemi Direnci ve Sevki

Dr.Öğr.Üyesi Sabri ALKAN

22.01.2021

16:00

G.İ. (İÖ)

GEP1102 Gemi Elemanları

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

23.01.2021

11:00

G.İ. (İÖ)

GEP2109 Gemi Yardımcı Makineleri

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

23.01.2021

13:00

G.İ. (İÖ)

AIT1101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

25.01.2021

13:40

G.İ. (İÖ)

YDI1101 Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

26.01.2021

12:30

G.İ. (İÖ)

TDI1101 Türk Dili I

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

26.01.2021

17:45

SAT

SAT1107 İş Sağlığı ve Güvenliği

Dr.Öğr.Üyesi Sabri ALKAN

16.01.2021

12:00

SAT

SAT1101 Sualtı Teknolojisine Giriş

Dr.Öğr.Üyesi Uğur KARADURMUŞ

17.01.2021

13:00

SAT

SAT1103 Dalış Sağlığı

Öğr.Gör. Ertuğrul KERİMOĞLU

18.01.2021

15:00

SAT

SAT1104 Sualtı Malzeme Bilgisi

Dr.Öğr.Üyesi Sabri ALKAN

19.01.2021

14:00

SAT

SAT1102 Scuba Dalgıçlığı I

Dr.Öğr.Üyesi Ferhat YALGIN

20.01.2021

11:00

SAT

SAT1108 Su Bilimleri ve Deniz Biyolojisi

Dr.Öğr.Üyesi Ferhat YALGIN

21.01.2021

16:00

SAT

SAT1105 Temel Dalgıçlık I

Dr.Öğr.Üyesi Uğur KARADURMUŞ

22.01.2021

11:00

SAT

SAT1106 Temel Matematik

Dr.Öğr.Üyesi Bilal AYDOĞAN

23.01.2021

13:00

SAT

AIT1101 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

25.01.2021

13:40

SAT

YDI1101 Yabancı Dil I (İngilizce)

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

26.01.2021

12:30

SAT

TDI1101 Türk Dili I

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

26.01.2021

17:45