03 Şubat 2021

Gösterim: 203

Bütünleme Sınav Programı (GÜNCEL)

PR.

DERS ADI

TARİH

SAAT

ÖĞRETİM ELEMANI

GIP2101-Termodinamik

6 Şubat 2021 Cumartesi

10:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

GEP1106-Gemi İnşaatına Giriş

6 Şubat 2021 Cumartesi

12:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

GEP2106-Gemi Hidrodinamik Dizaynı

6 Şubat 2021 Cumartesi

14:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

GEP1105-Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

6 Şubat 2021 Cumartesi

16:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

GEP1108-Bilgisayar Destekli Meslek Resim I

7 Şubat 2021 Pazar

10:00

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

GEP2102-Bilgisayar Destekli Çizim

7 Şubat 2021 Pazar

12:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

GEP1103-Gemi Makineleri

7 Şubat 2021 Pazar

14:00

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

GEP2105-İmalat Kalite Kontrol

7 Şubat 2021 Pazar

16:00

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

GIP2113-İmalat İşlemleri III

8 Şubat 2021 Pazartesi

11:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

GEP2103-İmalat İşlemleri-3

8 Şubat 2021 Pazartesi

11:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

GEP1104-İmalat İşlemleri-I

8 Şubat 2021 Pazartesi

14:00

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

GEP2104-İş Sağlığı ve Güvenliği

8 Şubat 2021 Pazartesi

17:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

GEP2108-Gemi Elektrik Sistemleri

9 Şubat 2021 Salı

11:00

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

GEP1101-Matematik-I

9 Şubat 2021 Salı

14:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

GEP2101-Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

9 Şubat 2021 Salı

17:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

GIP1111-Temel Bilgisayar Bilimleri

10 Şubat 2021 Çarşamba

10:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

GEP2109-Gemi Yardımcı Makineleri

10 Şubat 2021 Çarşamba

11:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

GEP1102-Gemi Elemanları

10 Şubat 2021 Çarşamba

13:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

GIP2114-Tersane Organizasyonu

10 Şubat 2021 Çarşamba

17:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

GEP1107-Teknik Resim

11 Şubat 2021 Perşembe

10:00

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

GEP2107-Akışkanlar Mekaniği

11 Şubat 2021 Perşembe

12:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

GEP1109-Küçük Tekne Üretimi

11 Şubat 2021 Perşembe

14:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

GIP2106-Gemi Direnci ve Sevki

11 Şubat 2021 Perşembe

16:00

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

YDI1101-Yabancı Dil I (İngilizce)

12 Şubat 2021 Cuma

09:00

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

AIT1101-Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

12 Şubat 2021 Cuma

11:30

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

TDI1101-Türk Dili I

12 Şubat 2021 Cuma

17:45

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

Gİ(İÖ)

GEP1106-Gemi İnşaatına Giriş (UÖ)

6 Şubat 2021 Cumartesi

12:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

Gİ(İÖ)

GEP2106-Gemi Hidrodinamik Dizaynı

6 Şubat 2021 Cumartesi

14:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

Gİ(İÖ)

GEP1105-Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

6 Şubat 2021 Cumartesi

16:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

Gİ(İÖ)

GEP1108-Bilgisayar Destekli Meslek Resim I

7 Şubat 2021 Pazar

10:00

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

Gİ(İÖ)

GEP2102-Bilgisayar Destekli Çizim

7 Şubat 2021 Pazar

12:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

Gİ(İÖ)

GEP1103-Gemi Makineleri (UÖ)

7 Şubat 2021 Pazar

14:00

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

Gİ(İÖ)

GEP2105-İmalat Kalite Kontrol

7 Şubat 2021 Pazar

16:00

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

Gİ(İÖ)

GEP2103-İmalat İşlemleri-3

8 Şubat 2021 Pazartesi

11:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

Gİ(İÖ)

GEP1104-İmalat İşlemleri I

8 Şubat 2021 Pazartesi

14:00

Öğr.Gör. Müslüm KOÇ

Gİ(İÖ)

GEP2104-İş Sağlığı ve Güvenliği

8 Şubat 2021 Pazartesi

17:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

Gİ(İÖ)

GEP2108-Gemi Elektrik Sistemleri

9 Şubat 2021 Salı

11:00

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

Gİ(İÖ)

GEP1101-Matematik-I

9 Şubat 2021 Salı

14:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

Gİ(İÖ)

GEP2101-Gemi Hidrostatiği ve Kararlılık

9 Şubat 2021 Salı

17:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

Gİ(İÖ)

GEP2109-Gemi Yardımcı Makineleri

10 Şubat 2021 Çarşamba

11:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

Gİ(İÖ)

GEP1102-Gemi Elemanları

10 Şubat 2021 Çarşamba

13:00

Öğr.Gör.Dr. Onur SAYLAN

Gİ(İÖ)

GEP1107-Teknik Resim

11 Şubat 2021 Perşembe

10:00

Dr. Öğr. Üyesi Bilal AYDOĞAN

Gİ(İÖ)

GEP2107-Akışkanlar Mekaniği

11 Şubat 2021 Perşembe

12:00

Öğr.Gör. Serkan YÜKSEL

Gİ(İÖ)

GEP1109-Küçük Tekne Üretimi

11 Şubat 2021 Perşembe

14:00

Öğr.Gör. Deniz GÜNEŞ

Gİ(İÖ)

YDI1101-Yabancı Dil (İngilizce) I

12 Şubat 2021 Cuma

09:00

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

Gİ(İÖ)

AIT1101-Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

12 Şubat 2021 Cuma

11:30

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

Gİ(İÖ)

TDI1101-Türk Dili I

12 Şubat 2021 Cuma

17:45

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR

SAT

SAT1107-İş Sağlığı ve Güvenliği

6 Şubat 2021 Cumartesi

12:00

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

SAT

SAT1108-Su Bilimleri ve Deniz Biyolojisi

6 Şubat 2021 Cumartesi

16:00

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

SAT

SAT1101-Sualtı Teknolojisine Giriş

7 Şubat 2021 Pazar

13:00

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

SAT

SAT1102-Scuba Dalgıçlığı I

8 Şubat 2021 Çarşamba

16:00

Dr. Öğr. Üyesi Ferhat YALGIN

SAT

SAT1104-Sualtı Malzeme Bilgisi

9 Şubat 2021 Salı

14:00

Dr. Öğr. Üyesi Sabri ALKAN

SAT

SAT1103-Dalış Sağlığı

10 Şubat 2021 Pazartesi

15:00

Öğr.Gör. Ertuğrul KERİMOĞLU

SAT

SAT1105-Temel Dalgıçlık I

11 Şubat 2021 Perşembe

15:00

Dr. Öğr. Üyesi UĞUR KARADURMUŞ

SAT

YDI1101-Yabancı Dil I (İngilizce)

12 Şubat 2021 Cuma

09:00

Öğr.Gör.Dr. Bilal EZİLMEZ

SAT

AIT1101-Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

12 Şubat 2021 Cuma

11:30

Öğr.Gör. ONUR AKDOĞAN

SAT

TDI1101-Türk Dili I

12 Şubat 2021 Cuma

17:45

Öğr.Gör. Banu DÜNDAR